تبلیغات هرمس

ویدیوی فوق را با صدا گوش کنید!

برند هرمس @hermes از عنصر #صدا برای جذب مخاطب و نمایش محصولات خود استفاده کرده است.
صدا، یک عنصر بسیار بسیار تاثیرگذار است که ما زیاد به آن توجه نمی کنیم. پیشنهاد می کنم یک دقیقه از یک فیلم تاثیرگذار مثل ارباب حلقه ها را بدون صدا تماشا کنید. مطمئنا تاثیر اولیه را به هیچ وجه روی شما نخواهد گذاشت.
نکته جالبی که در این تبلیغات استفاده شده است استفاده از صدا برای القای حس دقت، ظرافت و صلابت است.

هزینه ای که برای ساخت این تبلیغ صرف شده مقداری نیست که برندهای ما براحتی نتوانند از عهده آن برآیند. پس تبلیغات همیشه پر هزینه نیست. تبلیغات وقتی پرهزینه است که بازدهی و سود نداشته باشد. یعنی اگر ۱۰۰۰ تومان صرف تبلیغات کنید و ۱۰۰۱ تومان بدست آوردید باید آن را ادامه دهید، ولی اگر ۱ میلیارد تومان صرف تبلیغات کردید و سودی بدست نیاوردید مهم نیست چقدر از آن لذت برده اید یا چقدر خلاقانه بوده؛ باید بریزید دور! ? (منظورم از هزینه مجموع هزینه حقوق پرسنل، وقت، انرژی و پول است)

پس دقت داشته باشید که همیشه کیفیت حرف اول تبلیغات و فروش را نمی زند؛ با اینکه مهم است.
? مثال بارز براتون بزنم: #چرم_تبریز!
کیفیت چرم تبریز، کیف و کفش تبریز برای همه ما مشخص است. ولی تولیدکنندگان و فروشندگان آن در مقایسه با جنس ترک چقدر فروش دارند؟ چقدر سهم از بازار ایران دارد؟ این مهم است.
اولین کمبودی که در مقایسه با برندهای دم دستی مثل ecco به ذهنم میرسه به هیچ وجه کیفیت کیف و کفش چرم تبریز نیست، بلکه طراحی آن است.
این یک مثال بود ولی هر برندی باید بتواند در جهت هدفی که دارد رفع نقص کرده و پیشرفت کند. یافتن این نقایص و رفع آن بسیار کم هزینه تر از ایجاد یک محصول یا برند جدید است. .
.
#تبلیغات #برندینگ #هرمس

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *