چاپ و پرینت دیجیتالی کیفیت محور با بکارگیری بروزترین تکنولوژی صنعت چاپ

خ 17 شهریور، جنب بستنی وحید

آذربایجان شرقی، تبریز

09145000052 - 98+

35540974 - 041

شنبه تا پنجشنبه

از ساعت 9 صبح تا 5 عصر

سبد خرید

درباره ما

مجموعه سایمان با پیشینه فعال و قدرتمند در زمینه چاپ و طراحی گرافیک پیشرفته، فعالیت خود را از سال 1390 آغاز کرد و در مرور زمان با توجه به افزایش حجم کاری شروع به گسترش تیم خود کرده است.

یکی از نکاتی که همیشه در سایمان وجود دارد بازاری کار نکردن و تکیه بر علم بروز تکنولوژی و استفاده از آن است.طراحی گرافیک حرفه ای و انواع چاپ و همچنین موارد مرتبط با آن تخصص ماست.

ارایه خدمات به برندها و سازمان‌هایی مانند بـانك مـلت ، شركت آرايشي بـهداشتي ژآك آنـدرلJaques Andhrel، تـبريز صنـعت آسانسور هماروان ، باشگاه تراكتورسازي تبريز، شركت زمزم ، پيام نور تـبريـز ، دانـشگاه آزاد اسـلامـي ، آمـوزش و پـرورش تبريز مكس نت ، رايتل ، بهنوش ، فراورده های گوشتی سالکو ، کافه اورانوس ، شرکت لبنی پرمایه ، پوریا کانتین بین الملل ، آسان سازان بتن میهن شرکـت دادلی، شرکـت مـاهانا ، نمایندگی مـزتای ایـتالیا و ... تاییدی بر انتخاب منـاسب سایمان برای شرکت‌ها و سازمان‌های بـزرگ می بـاشد.

خط مشی کیفیت سایـمان بـا تـلاش در جـهت افـزایش کیفیت خدمات همه‌جانبه خود با الگو قراردادن سیستم مدیریت کیفیت براساس الزامات ISO 9001:2008 در راستای ارتقاء سطح رضایت‌مندی مشتریان گام برداشته‌است. از این رو توجه تمامی همکاران را به اصول اساسی و مقاصد ذیل جلب نموده تا با مشارکت موثر یکایک اعضای خانواده سایمان بتوانیم به استانداردهای جدیدی در صنعت تبلیغات دست یابیم.

. از تمامی اندوخته های علمی ، فنی و اخلاقی خود در جهت ارتقاء سطح کیفی کلیه خدمات قابل ارائه استفاده می نمائیم.

تعهد ، مسئولیت پذیری ، وفاداری، رشد پایدار و خلاقیت پنج اصل بارز همکاران ما در سایمان می باشد.

درک صحیح دغدغه‌های مشتریان، ارائه راهکارهای اثربخش ، همراهی و اهتمام بر حصول نتیجه در بستر تعامل صادقانه مهمترین اصل سازمانی سایمان می‌باشد.

برجسته ساختن مشتریان سایمان در بازار ، ضمن کسب رضایت مشتریان عالی‌ترین ارزش را برای سایمان خلق می‌کند، با تکیه بر این اصل ما در تلاشیم با ارتقاء سطح کیفی و بهبود مستمر ارائه خدمات ، در جهت افزایش سودآوری و ارتقاء سهم بازار گام برداریم. منابع انسانی کارآمد و آموزش‌دیده، پشتوانه ارائه خدمات با کیفیت به مشتریان می‌باشد.

پویایی، آموزش هدفمند و مداوم در جهت افزایش توانمندی خانواده ی سایمان یکی از اصولی است که به آن پایبندیم.

ما در کلیه فعالیت‌های خود دستیابی به نتایج متوازن برای کلیه ذینفعان شامل همکاران، مشتریان ، تأمین‌کنندگان و جامعه را مدنظر داریم.

علاوه‌بر رعایت هنجارها و الزامات فرهنگی و اجتماعی در ارائه کلیه آثار خود، ارتقاء سطح فرهنگ اطلاع‌رسانی مناسب را مدنظر قرار می دهیم.

سلامت جامعه و رعایت کلیه الزامات زیست محیطی با نگرش حذف هرگونه آلودگی در زنجیره تحقق خدمات، از اصول بنیادین سایمان است.

برای بهبود سطح کیفی خدمات در سایمان از تخصیص مناسب منابع مالی و زیرساختی دریغ نمی نمائیم.

سایمان در نظر دارد با ارتقاء سطح کیفی خدمات و نتیجه‌گیری اثربخش مشتریان به عنوان یک برند ارزشمند در بازار ایران و بین‌المللی شناخته شود به‌طوری که حضور سایمان بعنوان مشاور برای مشتریان ارزش افزوده مادی و معنوی بهمراه داشته باشد.

ساختار سایمان واحـد بـازاریابی ، واحـد خـلاقیـت ، واحـد آتـلیه ، واحـد تـرافیک و کنـترل پـروژه ، واحـد فنـاوری اطلاعات واحـد خـدمات مشتریان(اکانـت) ، واحـد چـاپ و نـشر شـرکت سایـمان بـا انـجام بـیش از 600 پـروژه طـراحی و چـاپ ، یـک شـرکت قابـل بـه اطمینان بـرای هـمکاری بـا شما مـی بـاشد.

}

مشتریان ما

تحت هر شرایطی، رضایت و خشنودی مشتریان شعار و اولویت کاری سایمان می باشد.

به دنبال خدمات

پرینت

و چاپ می باشید؟

با کارشناسان ما تماس گرفته و از مشاوره های مفید برخوردار شوید !

35540974 - 041     -     09145000052 - 98+