فروشگاه چاپ سایمان ☘

نصب تابلوی چلنیوم

نصب تابلوی چلنیوم

 

 

فلز چلنیوم فلزی است دارای پایه آلومینیوم به رنگ نقراه ای یا استیل که برای دورگیری (پوشش دیواره ها) نوشته ها و حروف برجسته در تابلو چلنیوم استفاده می شود و انعکاس دهنده نور است. فلز چلنیوم به کار رفته در تابلو چلنیوم دارای زیبایی و جذابیت ظاهری بسیار زیادی است که به علت عدم زنگ زدی و تغییر شکل در مدت زمان طولانی محبوبیت بسیاری پیدا کرده است. تابلو چلنیوم در سر درب بسیاری از مغازه ها و فروشگاه ها دیده می شود و بدون شک آشنایی ظاهری و دیداری زیادی با آن دارید.

 
ساخت تابلو چلنیوم

تابلو چلنیوم یک گزینه مناسب و ویژه برای ساختمان های مسکونی و غیر مسکونی است که نمای برتر و شکیلی به آن ها می دهد. در نصب تابلو چلنیوم می توان با توجه به سلیقه مشتریان از لیزر در پلکسی گلاس در فاصله ای مشخص استفاده نمود و کار مشبک کاری روی آن پیاده سازی نمود.

 

 

 

این نمونه تابلو چلنیوم به دلیل درخشندگی ستاره ای از نمونه معمول و رایج خود، شکیل تر است. نور SMD در درون حروف برجسته تابلو چلنیوم با شکسا از داخل تابلو به چشم مخاطب ساطع می شود و برق ملایمی ایجاد می کند که دارای حالت چشمک زن می باشد. این عمل باعث می گردد، عابران پیاده به این حالت جذب شوند و متوجه تابلو سر درب فروشگاه و مغازه شما شوند.

 

 

هر چند نسبت به نمونه تابلو چلنیوم معمولی از هزینه بالاتری برخوردار است اما آنچه جلوه گری این نمونه تابلو چلنیوم بسیار بیشتر از نمونه معمولی است و تمایز ویژه و منحصر به فرد آن را به نمایش می گذارد که به این تفاوت قیمت می ارزد.

 

 

 

منبع: mehr-print.ir

About the Author

info@saymanco.ir

Related Post

Submit a Review

Display Name

Email

Title

Message